+90 212 547 77 67

  info@filikaosgb.com

FİLİKA’dan MERHABA,
6331 Sayılı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu çerçevesinde müşterilerine istikrar ve güven içerisinde hizmet vermekteyiz. Sağlık alanında 25 yılı aşkın tecrübesiyle değişen Türkiye’de hizmet kalitesi ile öne çıkan kurumumuz, ulusal ve uluslararası şirketlere işçi sağlığı ve güvenliği ile birlikte endüstriyel alanlarda danışmanlık yapmaktadır.

Hizmet alımı yöntemiyle iş ortağı olduğumuz kurumlarla aile sıcaklığını paylaşmak, ortağı olduğumuz sorunların çözümünü kolaylaştırmakta, çalışma azmimize ivme kazandırmaktadır.

Giderek önem kazanan iş alanındaki sağlık ve güvenlikte artık farklı bir boyutta değerlendirilmektedir. Konunun yıllar içerisinde gelişecek bir kültür olduğuna inanıyor, bunu görev ruhu ile gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

İş yerlerinin güvenliğini okulda yada evinde onları bekleyen çocukları gibi, işçi sağlığını ise bu mutluluğun iş hayatında yıllarca hatta emeklilik ve sonrasına taşıyacak bir ekip gibi düşünüyoruz. Her ikaz tabelamızda veya her muayenemizde bu sorumluluğu sizlere hissettirmek temel ilkelerimizdendir.

Sizler işinize odaklanırken, risklerinizi düşünmemeniz için gereki tüm tedbirleri almak için varız. Çalışma masanızda sizi hasta edecek mikrobik riskler yada hergün kullandığınız asansörün güvenliği sizin adınıza her an denetlenmeye hazır olacaktır. Optimum çözümlerle, her an çalışır halde bulunan ekipmanlarınız ve tesisiniz içerisinde, hertürlü olasılıklara karşı hareket planları hazır işyerinizde “bizim misafirimiz”olmanızı hedefliyoruz.

Kaliteyi ilke edinmiş şirketlerdeki çalışkan ekip verimli bir günü geride bırakırken onların yanında olan bizler, geceyi işyerinde geçirir, statik risklere karşı uyanık bekleriz. Bu nedenle yaptığımız iş mesai ile sınırlı değildir. Çünkü dikkatimizin değeri “hayat”la – canla ölçülür. İşte bu nedenle biz, denizin ortasında yanmakta olan bir geminin can kurtarmak için bekleyen FİLİKA’sıyız.


 İletişim


Tel      : +90 216 457 22 22

e-mail  : info@filikaosgb.com

Adres: Oruç Reis Mahallesi Tekstilkent Caddesi A1 Blok No:10-AU İç Kapı No:308 Esenler/İstanbul

 

 Bizi Takip Edin


 » Facebook

  Bizden Haberdar Olmak İçin
  E-Posta Listemize Kayıt Olun.
  
Sayfa Başı